Понеделник, 24 Јун 2019
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ВЕБ СТРАНАТА НА ЗФР PDF Печати Е-пошта
Напишано од Елизабета Камчева   
Понеделник, 09 Јуни 2008 10:38

Почитувани,

Оваа web страна е резултат на нашите напори на едно место да Ви ги понудиме сите релевантни информации, иницијативи, проекти и заложби поврзани со работата на Здружението. Овде може да ги најдете сите информации, закони и подзаконски акти. Искрено ги очекуваме Вашите забелешки, сугестии и коментари во функција на понатамошен развој и зајакнување на меѓусебната доверба и соработка. За сите дополнителни информации слободно контактирајте не на e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите


Се надевам дека содржините на страницата ќе Ви го задржат Вашето внимание.

Со почит,
Извршен директор
Последно освежено на Понеделник, 19 Декември 2016 15:58